+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

Ako sa to celé začalo

Tu je môj stručný príbeh.

Mnohých určite ako prvá vec zaujíma ako som sa vôbec dostala k výrobe ovocných kytíc. Už ako malé osemročné dievčatko som túžila sa stať cukrárkou, milovala som sladké, veď to na mne aj bolo vidieť. Každú nedeľu som sa popletala v kuchyni a pomáhala maminke upiecť nejakú tú sladkú dobrotu. Bola som veľmi kreatívna počas základnej a strednej školy, rada som maľovala, tvorila na hodinách výtvarnej a technickej výchovy. 

Tak ako každého z nás ani mňa však neobišla obľúbená puberta. Nedeľné pečenie a farby vystriedalo štýlové oblečenie, diskotéky a zdravé stravovanie. Tak som s pečením skončila. Kto by predsa vstával po pretancovanej noci, aby upiekol nejakú dobrú bábovku, však to iba kazí postavu, som si myslela, a tak som na istý čas sladké zo svojho života úplne vyradila. Po skončení základnej školy som sa rozhodla pokračovať na strednej zdravotníckej škole ako farmaceutický laborant a neskôr na vysokej škole som opäť zostala pri zdravotníctve. Pomáhať ľuďom a po pomoci ich vidieť opäť šťastnými sa stalo mojou životnou prioritou, ktorú mám doteraz. Po dlhých a únavných dňoch v lekárni som si však začala postupne uvedomovať, že toto nie je to, čo by ma napĺňalo. Chýbala mi kreativita a priestor, kde by som mohla využívať svoje pracovné nasadenie. Tak som začala premýšľať čo by ma skutočne bavilo. V tom čase som sa stretla s dlhoročným kamarátom a jeho podpora ma podnietila urobiť prvé kroky k založeniu firmy Zdravý darček. 

Začal kolotoč vybavovania, kurzy, školenia a noci boli trávené učením po práci, kde som vyrábala ovocné kytice. Tak ako to vždy býva začiatky boli veľmi ťažké. Niekedy som mala prsty úplne poprepichované od špajdlí až do krvi. Ruky vypálené od citrusov. Nohy opuchnuté od státia. Boli chvíľky, kedy som s tým chcela skončiť. Asi sa pýtate, prečo som to však doteraz nikdy nevzdala?

Večer pípne sms, mail, zazvoní telefón v znení ,,Ďakujeme, darček bol skvelý, veľmi nám chutil a to prekvapenie sa podarilo.“ Bolo to super! Vtedy pominie každá bolesť, zabudne sa na ťažký deň, myslíte na tú osobu, ktorá vďaka Vám dnes zažila krásny deň na ktorý bude možno aj do konca života spomínať. Čiže ste to práve Vy, spokojní zákazníci, ktorých slová vďaky a pochvál ma posúvajú stále dopredu a dostali ma až sem. Zdravý darček oslavuje 2 a pol roka a my Vás tešíme našimi chutnými a zdravými darčekmi každý deň. A až dnes, keď tu sedím a píšem tento blog si uvedomujem tú najúžasnejšiu vec, že SEN sa stal SKUTOČNOSŤOU.