+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

#milujemetocorobime

Zdravý darček začal svoje fungovanie pred troma rokmi, pol roka trvalo, kým sme našli vhodné priestory, spojazdnili web, naučili sa tvoriť kytičky a hlavne naplánovali si čo vlastne chceme ľuďom ponúknuť. Pýtali sme sa samých seba čím chceme byť lepší oproti konkurencii? Čím chceme zaujať? Prišli sme na to jednoducho, lebo sme sa do svojej práce zamilovali. A tým sa aj odlišujeme. To, že ponúkame prvotriedne produkty z čerstvého ovocia vo fantastickej čokoláde je pre nás štandard, ktorý by mal zákazník dostať. Nie sú to ani skvelé ceny, ktoré za ovocné darčeky ponúkame.

Zdravý darček, sú ovocné kytice a produkty z čerstvého ovocia, ktoré posúvajú darčeky o level vyššie a ukazuje, že #milujemetocorobime. Poviete si ok, máte radi to čo robíte a čo z toho mám ja ako zákazník? Odpoveď je ústretovosť, ľudský prístup, snaha splniť prianie, aby ste mali z objednávky rovnaké potešenie, ako aj obdarovaný z finálneho produktu. Nie je to len milá komunikácia, ktorá sa Vám dostane, sú to aj zážitky z každej jednej objednávky. Pri výrobe stále rozmýšľame nad tým, koho darček poteší.

Spomínam si na september 2 roky dozadu, jedna pani sa nám ozvala, že po roku priletí dcéra na Slovensko a chce ju prekvapiť na letisku s kyticou. Bol to veľký zážitok aj pre nás, keď sme s tabuľkou stáli pri východe a spolu so slečnou sme sa cítili pri odovzdávaní ako v americkom filme.

Tiež milé potešenie bolo, keď sme našim Zdravým darčekom oznámili pánovi, že sa stane otcom. To dojatie v jeho tvári a objatie pri prečítaní si venovania na srdiečku, ktoré vkladáme do kytíc si budem pamätať asi navždy.

Jedna z najromantickejších odovzdávaní bolo odvezenie kytice priamo do parku. Miesto si zvolil zákazník podľa prvého rande, kde s pani bol. Vedel, že sa bude jeho priateľka v tom čase nachádzať pri venčení ich psíka. Spolu s kyticou, kým si pani čítala odkaz, na ktorom bolo romantické vyznanie o ich láske sa z ničoho nič objavil aj on a požiadal ju o ruku.

Naša najväčšia kytica, ktorá vážila neuveriteľných 36kg. Pri spomienke sa mi ešte teraz trasú ruky, keď si spomeniem, že pri prekladaní so stola na nakláňala do jednej strany a museli sme ju upevňovať. Tiež transport, aby sa nepohlo ani jedno ovocie a potešila tak na oslave a bola neuveriteľným cateringovým zážitkom.

Veselé sú aj príbehy, kedy nás obdarovaní rozčúlene presviedčajú, že si nič neobjednali, že nech ich neotravujeme, a skladajú nám telefón. Nakoniec z toho vždy vznikne prekvapenie, ktoré urobí veľkú radosť ukončenú smiechom.

Ja osobne mám rada darovanie kytičiek hlavne starším ľuďom, neviem čím to je, ale oni bývajú z darčeka najviac dojatí a vďační. Veľmi ma bavia aj nápady z Vašej strany, lebo požiadavky a chute aké máte nás vedia posúvať vo vymýšľaní ďalej.

Toto je len pár príkladov, kedy sme zákazníkovi vyšli v ústrety a spoločne sme tak povediac ,,spískali,,. Tie zážitky máme s Vami každý deň, a preto #milujemetocorobime. Zároveň týmto blogom chceme inšpirovať aj Vás, lebo ako sa hovorí, človek má oveľa väčšiu radosť z toho, keď daruje darček ako keď ho prijíme. Robte radosť sebe aj svojim blízkym a milujte to čo robíte.