+421 908 420 400Zákaznícka linka
16.02. sú už objednávky nedostupné.
Upozornenie: Dňa 25.5.2018 vstupujú do platnosti nové zásady ochrany osobných údajov

Prekonali sme gravitáciu

Ako ste si mohli všimnúť na našej stránke sa objavilo prvé profesionálne video pre Zdravý darček. Týmto blogom Vám priblížime ako to celé prebiehalo a čo sa pri takom natáčaní dialo. Ponúkneme Vám exkluzívny pohľad od neprofesionála, ktorý bol zároveň aj šarmantná asistentka. 

Pred samotným natáčaním je podstatné mať určitú predstavu čo chcete vo videu mať. Ak ju nemáte, nechajte si radšej poradiť od odborníka. My sme ju nemali, vedeli sme, že chceme niečo pekné, veselé, trošku vtipné, farebné, že nech je tam ovocie, kytica a naše logo. Čiže chceli sme niečo čo odzrkadľuje naše produkty. V tomto sa podarilo odborníkovi nás skvelo vystihnúť.

Potom nastal deň D, samotné natáčanie. Od rána sme sa naň veľmi tešili a boli sme aj mierne napätí, lebo natáčanie sme nikdy nezažili. Nadšenie sa stupňovalo, keď začali rozkladať prvé svetlá a kameru. Všetko bolo potrebné nastaviť, aby boli ostré zábery, tiež sa netvorili tiene. Z nášho stolíka sa stal perfektný priestor, kde sa mohlo začať tvoriť nádherné video.

Ako prvá sa nakrúcala jahoda, na ktorú padá tekutá čokoláda. Nebolo to vôbec jednoduché docieliť tento efekt. Vytvoriť rovnomerný prúd sladučkej čokolády, ktorý by pokryl len časť jahody bol skutočne náročný. Našťastie sladučké jahody v čokoláde boli skvelé, takže opakovanie záberu nám nerobil problém J a nakoniec sa nám to podarilo.

Druhý bol na rade ananás. Tam nám to už išlo lepšie, ale krútiť ananás do hudby a potom rovnako rozkrútiť aj očistený chce fakt šikovné ruky.

Usmievajúci grep bol tiež skúška pre šikovné ruky, či ho vedia pekne roztočiť. Na jediný záber sme museli urobiť jahody, ktoré polievame čokoládou a posýpame slanými orieškami, čokoládovými vločkami a kokosom. Ešte teraz cítim ako sa mi ruka triasla, keď som stála nad jahodami. Myslíme, že sa podarilo. Posledný záber bol na našu krásnu kyticu.

Po 6 hodinovom nakrúcaní sme si mohli povedať máme to :) Na posledná fáza videa sa diala už vo firme, kde prácu dokončili priam majstrovsky. Veď prekonať gravitáciu a vyrobiť lietajúce jahody chce skutočnú profesionalitu. Posúďte samy.

Ďakujeme Kanda Production.