Často kladené otázky

Často kladené otázky

Ako si objednať Zdravý darček?

Máte viacero možností:
1. Využite online služby nášho e-shopu a objednajte si kyticu z pohodlia Vášho domova. V objednávke je možné uviesť všetky Vaše požiadavky, ako aj venovanie, špeciálne poznámky - požiadavky na nás a na Zdravý Darček ako aj adresu osoby ktorej má byť darček doručený a mnoho iného. Vzápätí Vás budeme kontaktovať o spracovaní objednávky. 
2. Kontaktujete nás na čísle +421 908 420 400 a my sa budeme snažiť Vám poradiť s výberom ideálneho Zdravého Darčeka na základe Vašich predstáv. 
3. Kontaktuje nás prostredníctvom mailu s Vašimi požiadavkami: aký typ kytice, čokolády, príležitosť, predpokladaný termín a spôsob doručenia, môžete pripojiť aj Vaše originálne venovanie.  
4. Osobné stretnutie v mieste nášho sídla na Záporožskej 3 v Bratislave/ Petržalke po dohovore.

    Alebo v našom obchode v nákupnom centre Avion Shopping Park v Ružinove, kde Vám dievčatá rady poradia.

Doručujete aj mimo Bratislavu?

Zdravé Darčeky doručujeme v rámci Bratislavy a jej blízkeho okolia (+/- 20km od Bratislavy). Pri objednávkach do blízkeho okolia kontaktujeme príjemcov vzhľadom na efektívne plánovanie rozvozu. 
Ak by ste si chceli objednať Zdravý darček, ale bývate vo väčšej vzdialenosti, neváhajte a kontaktujte nás, budeme sa Vám snažiť vyjsť v ústrety.

Robíte ovocné kytice aj mimo portfólia?

Samozrejme! Ak máte vlastný nápad na Vašu vlastnú Ovocnú čokoládu alebo Ovocnú kyticu, neváhajte nás osloviť. Nápaditosti máme dosť, ovocie s čokoládou a posypmi sa dá krásne kombinovať presne podľa Vašich chutí.

Dá sa urobiť z kytice na obrázku väčšia kytica?

Budeme sa opakovať .. ale Samozrejme! Kyticu môžeme upraviť podľa Vašich predstáv, či už zmenšiť alebo zväčšiť. Ideálne je zavolať nám na +421 908 420 400 a dohodnúť sa na veľkosti a následne aj na cene.