O nás

O nás

Tvoríme nádherné ovocné kytice a chutné produkty z ovocia a čokolády na každú príležitosť. Zdravý darček kladie do popredia kvalitu výrobkov a spokojnosť zákazníkov. Obdarujte darčekom s ktorým zabodujete pri každej príležitosti od narodením, poďakovania až po akcie či svadby.


Zdravý darček je firma, ktorá si vďaka svojej ľudskosti, ústretovosti a nadštandardným službám našla už tisícky spokojných zákazníkov. Naše originálne produkty tvoríme v Bratislave v Petržalke na Záporožskej 3. 


Predajňu našich výrobkov nájdete v Avion Shopping Parku na Ivánskej ceste 18. 


Naše produkty doručujeme v Bratislave a tiež do  do blízkeho okolia +-20km. Vybrané darčeky doručujeme za pomoci kuriérov po celom Slovensku.


Ovocné kytice sú vhodné na ktorúkoľvek príležitosť, či už sú to narodeniny, oslavy, výročia, svadby, cateringové akcie, milé poďakovanie, ale aj vhodný spôsob ako povedať niekomu prepáč. Je to vhodný darček pre kolegu, ženu, muža, maminu, ocina. Milé poďakovanie šéfovi či pani učiteľke. Ovocné kytice a ovocie v čokoláde milujú hlavne deti a je to skvelý zdravý darček. 


Zdravý darček je výnimočný hlavne originálnymi výrobkami ako prvý sme priniesli na trh ovocné kytice s karamelom, kytice do ruky či so smotanou. Neodmysliteľnou súčasťou originálnych výrobkov je zeleninová kytica či kytica s ružami a jedlými kvetmi. Originálnosť a nápaditosť dávame do našich výrobkov robených na mieru. Každoročne prinášame novinky na trh. Garantujeme najlepšie ceny a dlhoročne sme najlepšie hodnotení v recenziách. Vždy máte možnosť výberu aj z akciových a zľavnených ovocných kytíc.


Milujeme to čo robíme a chceme, aby to tak cítili aj naši zákazníci. Veď z výrobku sa tešia hneď tri osoby - Vy ako objednávateľ, lebo idete urobiť radosť blízkemu, my ako výrobcovia, lebo láska k práci je vec, ktorá nás napĺňa a nakoniec samotný obdarovaný, lebo dostať Zdravý darček je zážitok na celý život.