Srdiečko s prekvapením pre deti

Srdiečko s prekvapením pre deti

Srdiečko s prekvapením je veľmi moderný darček spojený so zážitkom a napätím. Na pohľad obyčajné ozdobené čokoládové srdiečko skrýva nevšedné tajomstvo. Obdarovaný sa však k nemu musí dostať na čo mu slúži kladivko. Pomocou neho rozbije srdiečko a vnútri nájde sladké tajomstvo (zmes čokoládiek - Kinder, Merci, Raffaello a Ferrero Rocher ) s milým odkazom v obálke. Odkaz do obálky viete uviesť vo venovaní v prvom kroku objednávky. V darčeku nemôžu chýbať obľúbené jahody v belgickej čokoláde s rôznymi posýpkami a k čokoláde a jahodám sa hodia aj obľúbené banány  Srdiečko Vám vieme rôzne ozdobiť a použiť ako základ aj iný typ čokolády (mliečna, biela, horká, ružová, modrá). Variant srdiečka stačí uviesť do poznámky v 3. kroku objednávky.  

Venovanie

Venovanie ( Zdarma )
Špeciálne venovanie
Text venovanie na čok. srdiečko

Znaky ako         SMAJLÍKY atď.     NEPOUŽÍVAŤ!!!Max 80 znakov.Špeciálne venovanie : TELEGRAM

Pokiaľ kytica neobsahuje ananásovo-čokoládové srdiečko, je nutné si ho dokúpiť v možnosti Venovanie  na  Ananásové  srdiečko v čokoláde

V inom prípade bude venovanie na srdiečko zbytočné. (Kytica v tvare srdiečka neznamená čokoládové srdiečko)

Zadajte maximálne 14 znakov na každé srdiečko.

Príklad: Ľúbim ťa

Doplnkový tovar

Heliové Balóny
Extra Ruže
Narodeninová sviečka
Párty fontána
Plyšák

Balóny nedokážeme poslať pri výbere doručenia mimo Bratislavu a blízkeho okolia. ( Kuriér Slovensko )

56,00€

Alergény
čokoláda (cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna 33% a horká 56% obsah kakaa, mliečna a biela: sušené plnotučné mlieko, môže obsahovať stopy mlieka), farebné cukrové posypy.
Množstvo zložiek
podľa požiadaviek zákazník
Zoznam zložiek
jahody, čokoláda
Dôležité info
Produkty sa vyrábajú v deň doručenia. Uchovávajte v chladničke. Výsledný produkt sa môže líšiť od fotografie. Spotrebujte do 24hod.