Odmena pre školáka

Odmena pre školáka

Ráno vstať , učiť sa celý týždeň a dostávať samé jednotky. Veľmi ťažká úloha, na ktorú sme my dospelý už zabudli, že dá zabrať. Vysvedčenie býva v živote školáka významný deň, to, že si vážite ich prácu im môžete ukázať Zdravým Darčekom. Odmena pre školáka je komplexný darček, ktorý obsahuje sladučké jahody v belgickej čokoláde.

 Banán na paličke, ktorý deti milujú a jabĺčko. Na oslave Vysvedčenia nemôže chýbať detské šampanské a plyšová hračka školák na pamiatku. Ak viete, že Váš poklad má rád len mliečnu čokoládu, alebo preferuje len farebné posýpky, nezabudnite nám to uviesť do poznámky. Štandardne používame posýpky oriešky, mak, kokos, škorica, čokoládové flakes a plno iných.

Odmena pre školáka je skvelý darček aj na Mikuláša či Deň Detí

Venovanie

Venovanie ( Zdarma )
Špeciálne venovanie
Venovanie na Ananásové srdiečko v čokoláde ............ ( 3 eurá )
Text venovanie na čok. srdiečko

Znaky ako         SMAJLÍKY atď.     NEPOUŽÍVAŤ!!!Max 80 znakov.Špeciálne venovanie : TELEGRAM

Pokiaľ kytica neobsahuje ananásovo-čokoládové srdiečko, je nutné si ho dokúpiť v možnosti Venovanie  na  Ananásové  srdiečko v čokoláde

V inom prípade bude venovanie na srdiečko zbytočné. (Kytica v tvare srdiečka neznamená čokoládové srdiečko)

Zadajte maximálne 14 znakov na každé srdiečko.

Príklad: Ľúbim ťa

Doplnkový tovar

Heliové Balóny
Extra Ruže
Párty fontána

Balóny nedokážeme poslať pri výbere doručenia mimo Bratislavu a blízkeho okolia. ( Kuriér Slovensko )

45,00€

Alergény
Čokoláda mliečna kakao min. 33,6 %, horká 54,6 % (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilín, mliečna a horká tiež: kakaová hmota), biela kakao min 25 %, karamelizované lieskové orechy (cukor, lieskové orechy), arašidové orechy, pražené kakaové zrná, kokos, škoricový cukor, mak, farebné cukrové posýpky.
Množstvo zložiek
Podľa požiadaviek zákazníka
Zoznam zložiek
Jahody,banán, jablko, čokoláda
Dôležité info
Produkty sa vyrábajú v deň doručenia. Uchovávajte v chladničke. Šalát nie je vhodný na konzumáciu. S napichovadlami manipulujte opatrne. Výsledný produkt sa môže líšiť od fotografie. Spotrebujte do 24hod.